Modelowanie miast 3D, ALS, LiDAR, MMS, MLS, Fotogrametria lotnicza i naziemna, Lotnicze i Satelitarne obrazowania, Teledetekcja, Google Earth, SketchUp, GIS i więcej.
Blog > Komentarze do wpisu

Sygic AURA – coraz bardziej realistyczne nawigacje

Tele Atlas i Sygic, ogłosiły swój nowy produkt - Sygic AURA.

Sygic AURA oferuje profesjonalne wskazówki nawigacyjne zarówno dla kierowców samochodów i pieszych z widoku pierwszej osoby. Produkt przeznaczony jest dla użytkowników smartphonów i osobistych urządzeń nawigacyjnych i będzie dostępny dla użytkowników telefonii komórkowej na całym świecie.

Sygic AURA zapewnia użytkownikom znakomite odczucie otaczającej przestrzeni w 3D, w tym fotorealistyczne elewacje budynków i krajobrazów. AURA wykorzystuje mapy Tele Atlas oraz wszystkie ich treści, w tym przede wszystkim „Advanced City Models”. Niestety tylko większe miasta Europejskie posiadają fotorealistyczne modele 3D i są to głównie modele zabytków lub charakterystycznych budynków dla danego otoczenia co wydaje się być aktualnie najlepszym rozwiązaniem. Tele Atlas do wykonywania map i modeli 3D wykorzystuje fuzję technologii fotogrametrii lotniczej i MMS (ang. Mobile Mapping System).

Sygic AURA posiada również prosty Numeryczny Model Terenu by jeszcze dokładniej oddać otaczającą nas rzeczywistość. Oczywiście wyposażona jest w pozycję, fotoradarów i miliony punktów użyteczności publicznej (POI) co jest już standardem. AURA zapewnia także połączenie z najpopularniejszymi portalami internetowymi w tym głównie społecznościowymi „social networking”. W połączeniu z zdolnością do wysyłania informacji w czasie rzeczywistym o aktualnym położeniu pozwala to obserwować aktualną lokalizację przyjaciół, sprawdzić lokalne prognozy pogody czy informacje o ruchu drogowym.

środa, 24 marca 2010, arkadiusz.szadkowski

Komentarze
Gość: Bartpw, aavg92.neoplus.adsl.tpnet.pl
2010/04/13 20:04:22
Pytanie czy jest potrzeba aby pakować budynki fotorealistyczne do nawigacji?? Popyt pewnie jest...
-
Gość: adam, 23.183-181-91.adsl-dyn.isp.belgacom.be
2011/03/27 22:31:59
Witam
Czy ktoś wie czy jest Sygic aura na N8?
Jesli jest to jakiś link do instalki samej bez map proszę?
9463377 lub meila adamglo@tlen.pl
-
Gość: zorro, static-218-214.is.net.pl
2011/10/03 15:18:16
kup se....
Strona Główna O mnie Kontakt Newsletter Subksrypcja
Share |